Būkim žinomi ir matomi – vardan vaikų Sveikatos

Balandžio 24 d. Druskininkų lopšelis-darželis  „Žibutė“ kartu su Druskininkų Švietimo centru suorganizavo Lietuvos pietų regiono ikimokyklinių ugdymo įstaigų teorinę-praktinę konferenciją „Būkim žinomi ir matomi – vardan vaikų sveikatos“, skirtą sveikatos stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečiui paminėti.

Konferencijoje pedagogai dalijosi gerąja patirtimi apie sveikos mitybos pradmenų formavimą, vaikų fizinio aktyvumo skatinimą, tėvų įtraukimą į ugdymo procesą. Pagrindinį renginio pranešimą „Sportas šiuolaikiškame darželyje pristatė“ charizmatiškasis Arminas Vareika, programos „Krepšinio galia“ koordinatorius.

Lektorius išsakė netradicinį požiūrį į vaikų ugdymą, kalbėjo apie svarbius, įtakos ugdymo procesui turinčius dalykus – tarpusavio ryšio, santykio kūrimą su vaiku, nebijojimą rinktis nestandartinius metodus. „Nebūkime tokie dideli, kad šalia mūsų esantys vaikai jaustųsi maži. Nebijokime būti vaikiški patys ir leiskime vaikams džiaugtis jų vaikyste. Šokime. Dainuokime. Su vaiku juokimės, jei jam linksma, ir verkime, jei liūdna. Neslėpkime emocijų. Tik pradėję nuo mažų dalykų galėsime pasiekti didelius“, – sakė A. Vareika.Po konferencijos dalyviai buvo pakviesti pasivaikščioti po K. Dineikos sveikatingumo parką.

Konferencijoje pedagogai dalijosi gerąja patirtimi apie sveikos mitybos pradmenų formavimą, vaikų fizinio aktyvumo skatinimą, tėvų įtraukimą į ugdymo procesą/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka