UNICEF vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“ – ir Druskininkuose

Praėjusį ketvirtadienį Druskininkuose surengtas antrasis UNICEF vaikų bėgimas. Lietuvoje nebe pirmą kartą organizuojamas vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“ susilaukė gausaus vaikų ir jų tėvų susidomėjimo. UNICEF vaikų bėgimas skirtas padėti nuo bado ir mirtinų ligų kenčiantiems Mozambiko vaikams. Linksmas 1 kilometro UNICEF vaikų bėgimas – didžiausias ir prasmingiausias bėgimas Lietuvoje.

Susirinkusius dalyvius bei žiūrovus sveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, aktorė Virginija Kochanskytė, dainininkas Petras Daunys.

„Dėkoju visiems dalyvaujantiems šiame prasmingame renginyje. Ypatingai džiugu, kad dalyvauja toks didelis dalyvių skaičius. Šis renginys vienija ne tik mėgstančius sportuoti, bet ir kitų problemoms neabejingus žmones. Ačiū, kad susirinkote. Ačiū, kad dalyvaujate“, – prieš dalyvių startą kalbėjo Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Savo vaikus į UNICEF vaikų bėgimą registravę tėvai turėjo sumokėti 5 eurų „Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestį. Už šią sumą bus perkama speciali baltymais prisotinta riešutų pasta, kurios užtenka penkias dienas maitinti dėl prastos mitybos išsekusį vaiką Mozambike.

Bėgimas „Už kiekvieną vaiką“ sulaukė didelio susidomėjimo, o susirinkusius dalyvius pasveikino Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas ir mero pavaduotojas L. Urmanavičius/Rūtos Vitkauskaitės nuotrauka

Linksmas 1 kilometro UNICEF vaikų bėgimas – didžiausias ir prasmingiausias bėgimas Lietuvoje/Rūtos Vitkauskaitės nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija