Lietuvos kikbokso čempionate druskininkiečius lydėjo sėkmė

Kovo 24-26 dienomis Kaune surengtame 2023 m. Lietuvos kikbokso čempionate jėgas išbandė sportininkai iš įvairių šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Moldovos, Ukrainos bei Ispanijos. Čempionate Druskininkams atstovavo 6 spaortininkai.

Nuotraukoje iš kairės: D. Kemzūra, D. Shablii, T. Kašėta, M. Arlauskas, treneris I. Povilanskas, V. Benevičius ir A. Vesfeldas / Asmeninio archyvo nuotrauka

Martynas Arlauskas, įveikęs stiprų varžovą iš Klaipėdos, iškovojo Lietuvos čempiono vardą. Domui Kemzūrai teko kovoti 2 kovas – pirmojoje jis šventė greitą pergalę, o antrojoje susitiko su profesionalių kovų patirties turinčiu perspektyviu kovotoju iš Kauno ir labai lygiavertėje kovoje jam nusileido. Domas iškovojo Lietuvos vicečempiono vardą.

Vakariui Benevičiui taip pat pavyko prasibrauti pro pusfinalio barjerą. Finalinėje kovoje tik per plauką likome nuo aukščiausios pakylos medalio – Vakaris Lietuvos kikbokso vicečempionas.

Aironas Vesfeldas po inirtingos kovos nusileido varžovui ir iškovojo antrąją vietą.

Tadas Kašėta į varžybas vyko pirmąjį kartą ir iš karto gavo vieną rimčiausių iššūkių –  Klaipėdos atstovą, kovojantį aukščiausio lygio varžybose ir ten skinantį pergales. Tadas nepabijojo ir parodė savo charakterį. Nors kovą pralaimėjo, bet įgavo labai vertingos patirties –  iškovota 3 vieta.

Danieliui Shablii šį kartą pasisekė mažiausiai. Padarius šiurkščių klaidų, jam teko pripažinti varžovo pranašumą.