Jaunieji Druskininkų futbolininkai – Pietų Lietuvos regiono čempionai

Praėjusį sekmadienį Prienuose surengtos Pietų Lietuvos U9 salės futbolo taurės varžybos. Beveik du mėnesius trukusiose varžybose dalyvavo septynios komandos iš Prienų, Marijampolės, Kybartų, Kaišiadorių, Lazdijų, Trakų ir Druskininkų. Druskininkų komanda, treniruojama trenerio Aurimo Kadziausko, iškovojo visas pergales ir užtikrintai bei pelnytai tapo Pietų Lietuvos regiono čempione.

Druskininkų komanda, treniruojama trenerio A. Kadziausko, iškovojo visas pergales ir užtikrintai bei pelnytai tapo Pietų Lietuvos regiono čempione/FK „Druskininkai“ archyvo nuotrauka

Baigiamajame turnyre komandos varžėsi dėl Prienų rajono savivaldybės Mero taurės. Grupės varžybose druskininkiečiai, įveikę Trakų (3:2) ir Kybartų (5:3) komandas, pateko į finalą, kuriame susitiko su Lazdijų futbolininkai. Varžovus įveikę rezultatu 6:2, druskininkiečiai iškovojo čempionų taurę.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo J. Trampas, o naudingiausio žaidėjo prizas atiteko I. Dudzinskui/FK „Druskininkai“ archyvo nuotrauka

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Jorintas Trampas, realizavęs 23 įvarčius. Naudingiausio žaidėjo prizas atiteko Ignui Dudzinskui. Visi dalyviai buvo apdovanoti žurnaliuko „Flintas“ įsteigtais prizais.

Jaunieji futbolininkai ir jų treneris už galimybę dalyvauti čempionate dėkoja tėveliams bei futbolo klubui FK „Druskininkai“.