Išskirtinis dėmesys dalyvėms ir į krepšinio aikštelę sugrįžtanti Agnė Abromaitė

Jau kovo 4 d. išskirtinis savaitgalis laukia ne tik Druskininkų sporto centro salėje susirinkusių žiūrovų, bet ir pačių Lietuvos moterų krepšinio taurės finalo dalyvių.

Po įtemtos kovos aikštelėje jos dar visą parą praleis Druskininkuose. LMKL rėmėja „Eglės“ sanatorija, kurioje jau keletą metų lankosi geriausios LMKL krepšininkės bei treneriai ir komandų vadovai, šį savaitgalį skiria visą paslaugų kompleksą. „Eglės“ sanatorijoje finalo dalyvių lauks ir šventinė vakarienė.

Visi, atvykę į Druskininkus, tikrai liks pamaloninti, nes krepšinio aikštelėje ir vėl bus galima sutikti ilgametę LMKL ir moterų rinktinės žaidėją, daugelį metų Ispanijos, Italijos, Prancūzijos aikštelėse žaidusią, visų žiūrovų dėmesį kausčiusią Agnę Abromaitę.

Visos geriausios LMKL krepšininkės kviečia kartu stebėti, palaikyti ir dalyvauti

LMKL renginyje Druskininkuose Jūsų palaikymo lauks išskirtinė Druskininkų komanda su legendinės „Statybos“ žaidėju, dabartiniu sporto centro vadovu Vilmantu Matkevičiumi.

Lietuvos moterų krepšinio taurės finalo globėja – išskirtinė Lietuvos asmenybė – Olimpinė čempionė ir LTOK Prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Trijų valandų renginyje pamatysime ir dar vieną ypatingą Lietuvos moterį – užburiančio balso savininkę Ingą Valinskienę. Nemažiau aistrų Druskininkuose sukels ir grakščiosios Kauno „Žalgirio“ šokėjos, savo sugebėjimais dažnai stulbinančios Europos krepšinio čempionatų bei Eurolygos varžybų žiūrovus.

Visų Druskininkų sporto centre susirinkusių žiūrovų laukia gausybė konkursų, nuostabių prizų bei galimybė nusifotografuoti su Lietuvos žvaigždėmis.

Bilietus į šį krepšinio, muzikos ir šviesų renginį platina „Bilietai.lt“.

Organizatorių informacija