Druskininkų įmonių atstovai jėgas išmėgino boulingo turnyre

Kovo 23 d. „Europa Royale Druskininkai“ boulingo klube surengtos 2018 m. Druskininkų savivaldybės įmonių boulingo turnyro finalinės varžybos. Boulingo turnyrą šiais metais organizavo Lithuanian Lively team nariai ir viešbučio „Europa Royale Druskininkai“ atstovai. Turnyre dalyvavo 14 komandų iš įvairių Druskininkų savivaldybės įstaigų. Po beveik 2 mėnesius trukusių keturių turnyro etapų į finalines varžybas pateko UAB „Kurorto autocentro“, SPA Vilnius ir R. Stankausko įmonės „Šaika“ komandos. Po atkaklios kovos finalinėse varžybose paaiškėjo turnyro prizininkai. 1-ąją vietą iškovojo SPA Vilnius komanda, surinkusi 1368 taškus, 2-ąją vietą užėmė R. Stankausko įmonės „Šaika“ komanda – jų sąskaitoje 1189 taškai, o 3-ąją vietą užėmė Kurorto autocentras komanda su 1019 taškų.

Nors mūsu komanda ir nepateko į turnyro finalą, bet buvo tikrai smagu, visi puikiai praleidome laiką. Organizatorių surengtas papildomas žaidimas į finalą nepatekusioms komandoms dar labiau nudžiugino. Smagu ir dėl savo komandos pasiekimų. Jau dabar laukiu kitų metų įmonių boulingo turnyro, tik norėtųsi, kad kitais metais komandos būtų suskirstytos į lygius (profesionalai, mėgėjai, mišrios komandos)“, – pasakojo boulingo turnyre papildomą prizą laimėjęs UAB „Dangaus skliautas“ komandos narys Justinas Vailionis.

Renginio metu buvo apdovanoti ir geriausi turnyro žaidėjai. 1-ąją vietą užėmė Remigijus Mikutis (R. Stankausko įmonės „Šaika“ komanda), surinkęs 213 taškų, 2-ąją – Meilė Vidūnaitė (SPA Vilnius komanda), surinkusi 192 taškus, o 3-ąją – Kęstutis Tumosa (SPA Vilnius), surinkęs 187 taškus. Papildomą turnyro prizą laimėjo J. Vailionis (UAB „Dangaus skliautai“). Gražiausio turnyro „Strike“ savininkas (balsavimas vyko Facebook‘e) išrinktas Regimantas Krukonis (SPA Vilnius). Aktyviausia boulingo turnyro įmone tapo Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla (turnyre dalyvavo net 3 komandos iš šios mokyklos).

„Idėja organizuoti įvairius turnyrus Druskininkų savivaldybėje kilo ne dėl varžymosi, dėl prizų ar nugalėtojų taurių, bet dėl puikios progos suvienyti daugelį miesto įmonių kolektyvų bendram tikslui, bendromis jėgomis siekti vis geresnių rezultatų. Neformali aplinka leidžia labiau vienas kitą pažinti, o tai sustiprina komunikaciją darbe ir yra labai svarbu kiekvienai įmonei ar įstaigai. Planuojame ir kitais metais organizuoti įmonių boulingo turnyrą, kadangi jis organizuojamas kasmet ir tapo tradicinis. Žinoma, šiek tiek pakeisime turnyro nuostatus, įtraukiant komandų skirstymą į lygius“, – sakė Lithuanian Lively team vadovas ir vienas iš turnyro organizatorių Nerijus Dzingelevičius.

Visi finalinių varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Lithuanian Lively team įsteigtais prizais: taurėmis, boulingo statulėlėmis, diplomais, dovanų čekiais bei kuponais/Justino Kygos nuotrauka

Boulingo turnyro papildomą prizą laimėjęs UAB „Dangaus skliautas“ komandos narys J. Vailionis (dešinėje) ir Lithuanian Lively team vadovas N. Dzingelevičius/Justino Kygos nuotrauka