„Druskininkai Jazz Tennis Cup“ turnyre – rekordinis dalyvių skaičius

Tęsiama tradicija kasmet Druskininkuose, prieš pat Kurorto šventę, priešpaskutinį gegužės savaitgalį surengti tarptautinį teniso turnyrą „Druskininkai Jazz Tennis Cup“. Lietuvos teniso sąjungos viceprezidentas, Vilniaus teniso klubo direktorius Liutauras Radzevičius patikino, kad „Druskininkai Jazz Tennis Cup“ dabar yra vienas iš keturių populiariausių šalies tarptautinių mėgėjų teniso turnyrų.

„Druskininkai Jazz Tennis Cup“ turnyro, šiemet surengto jau aštuntąjį kartą, dalyviai ir svečiai/ Michailo Levino nuotrauka

„Druskininkai Jazz Tennis Cup“ surengtas jau aštuntąjį kartą. Kiek dalyvių sulaukta šiųmečiame turnyre?

– Šiųmečiame turnyre buvo rekordinis dalyvių skaičius – 96 vyrai ir 28 moterys. Tarp dalyvių buvo daug mokslo, verslo ir pramogų pasaulio įžymybių. Turnyre lankėsi ir jo dalyvius pasveikino šio renginio globėjas Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Turnyro organizatorių, Lietuvos teniso sąjungos viceprezidentą L. Radzevičių ir visus dalyvius pasveikino renginio globėjas Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas/Michailo Levino nuotrauka

Po turnyro „Druskininkų Kolonadoje“ jo dalyviams ir svečiams koncertavo Baiba Skurstenė su grupe, koncerto klausėsi bei vakaronėje bendravo beveik 200 žmonių – turnyro dalyvių su šeimomis ir jų svečių.

– Kaip manote, kodėl „Druskininkai Jazz Tennis Cup“ kasmet suburia vis daugiau dalyvių?

– Visoje Lietuvoje jau daugiau kaip trisdešimtį metų juntamas žymus lauko teniso sporto šakos pakilimas. Tai susiję su šalies Nepriklausomybe, talentingų teniso žvaigždžių – Ričardo Berankio, Rolando Muraškos, Danielio Lencinos, Gvido Sabeckio, Linos Stančiūtės, Aurelijos Misevičiūtės pergalėmis tarptautinėje arenoje, šalies komandų pergalėmis Davis Cup ir Federation Cup turnyruose. Ir Druskininkuose tenisas atgimė kartu su Lietuvos Nepriklausomybe bei naujais populiariausiais šalies ir tarptautiniais mėgėjų turnyrais. Žinoma, svarbu ir tai, kad šalyje atsirado daug naujų, tarptautinius standartus atitinkančių teniso aikštynų, o Druskininkuose tai: „Grand Spa Lietuva“, „Eglės“ sanatorijos, „Draugystės“ sanatorijos teniso kortai. Geriausia šiuo metu Druskininkų teniso bazė yra sanatorijos „Belarus“ – visiškai naujas teniso kortas su apšvietimu. Svarbu, kad artėjant Pasaulio Lietuvių žaidynėms, kurios 2021-aisiais bus surengtos Druskininkuose, visos teniso ir kitos sporto bazės būtų tinkamai parengtos.

– Tokio stambaus renginio organizavimui, trunkančiam kone pusmetį, reikia nemažai pajėgų ir resursų. Ar turite padėjėjų?

Džiugu, kad rengiant turnyrą, aktyviai padėjo ir nuolat rėmė Druskininkų savivaldybė, BMW ir Krasta Auto, „Grand Spa Lietuva“, „Mineraliniai apartamentai“, sanatorijos „Eglė“ ir „Belorus“, „Druskininkų teniso klubas“, „Druskininkų Kolonada“, Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras. Visi teniso turnyro rėmėjai paviešinti tinklalapyje viptennis.ltAčiū visiems! Beje, šįsyk visa informacija apie turnyrą ir jo rezultatai buvo nuolat talpinama ir atnaujinama portale tenisonamai.lt

Po turnyro „Druskininkų Kolonadoje“ dalyviams koncertavo Baiba Skurstenė/ Michailo Levino nuotrauka

Mes, turnyro organizatoriai, pirmą kartą visiškai nenaudojome popierinių lentelių, visas turnyras buvo valdomas kompiuterių ir mobiliųjų telekomunikacijos priemonių pagalba.

Pagal „Druskininkai Jazz Tennis Cup“ informaciją parengė Ramunė Žilienė