Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga pasveikinti senjorai

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai susitiko su senjorais ir pasveikino juos Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga.

„Jūs esate žmonės, su kuriais visada malonu pabendrauti. Man, kaip Savivaldybės vadovui, itin svarbu tai, kad galime tiesiog susėsti ir pasikalbėti apie tai, kas rūpi ir Jums, ir man. Ačiū jums už tai“, – susitikime kalbėjo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

 

Savivaldybės vadovai Druskininkų senjorus pasveikino Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga/Gintarės Varnelienės nuotrauka

 

Susitikimo metu Savivaldybės meras už nuoširdžią ir atsakingą veiklą Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrijos socialinės veiklos projekte „Padėkime vieni kitiems“ padėkas įteikė Maniai Lukšienei ir Violetai Valskienei.

Padėka už aktyvią veiklą, geranoriškumą ir nuoširdų indėlį, suburiant iškiliausius mūsų krašto senjorus į „Bočių“ bendriją, buvo įteikta Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrijos pirmininkei Zitai Joanai Jančiauskienei. Susitikimo metu buvo pasveikintos ir gražių jubiliejų sulaukusios Ina Zita Vitkauskienė, Anastazija Sinkevičienė bei Nijolė Teofilė Žalkauskienė.

 

Parengta pagal Druskininkų  savivaldybės informaciją