Pasirašyta rangos sutartis su Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos fasadą renovuosiančia bendrove

Savivaldybės administracijos direktorė V. Jurgelevičienė pažymėjo, kad Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos erdvė labai svarbi jos lankytojams. Bibliotekoje visais metų laikais organizuojami įvairiausi renginiai: „Biblioteka sulaukia labai daug lankytojų, todėl atėjo laikas patobulinti pastatą, pagerinti jo mikroklimatą“.

Daugiau kaip prieš septynerius metus V. Kudirkos g. 13 duris atvėrė nauja, šiuolaikiška, modernių formų, erdvi Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka. Unikalaus knygos formos fasado bei moderniai įrengtos bibliotekos erdvės buvo pritaikytos jaukiam skaitymui. Jos – šviesios, patogios lankytojoms.

Per bibliotekos eksploatavimo laikotarpį atsirado poreikis tobulinti pastato fasadą, gerinti mikroklimatą, sudarant papildomas galimybes patalpų vėsinimui, taip taupant ir šilumos kaštus. O biblioteka dėl to taps dar patrauklesnė savo lankytojams.

2018 metais buvo nuspręsta renovuoti bibliotekos fasadą, išlaikant modernias pastato formas. Parengtas techninis fasado renovacijos projektas, parinktas rangovas.

Balandžio 1 d. Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė pasirašė sutartį su UAB „Kortas“, kuri atliks bibliotekos atnaujinimo darbus. Jų kaina – 52,2 tūkst. Eur.

Darbai bus finansuojami iš savivaldybės lėšų.

Numatoma darbų trukmė – 3 mėnesiai. Dėl planuojamo remonto bibliotekos lankytojai diskomforto nepajus.

Per bibliotekos eksploatavimo laikotarpį atsirado poreikis tobulinti pastato fasadą, gerinti mikroklimatą, sudarant papildomas galimybes patalpų vėsinimui, taip taupant ir šilumos kaštus. O biblioteka dėl to taps dar patrauklesnė lankytojams/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija