Druskininkuose lankėsi Kinijos ambasados Lietuvoje patarėjas ekonomikai Lin Chen

Penktadienį Druskininkų savivaldybėje apsilankė ir su mero pavaduotoju Linu Urmanavičiumi susitiko Kinijos ambasados Lietuvoje patarėjas ekonomikai Lin Chen. Susitikimo metu L. Urmanavičius pristatė Druskininkų istoriją ir raidą, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, turistų srautų dinamiką. Svečias domėjosi kurorto ekonominio vystymo kryptimis, esamomis investicijomis, galimybėmis investuoti Druskininkuose. Kinijos ambasados Lietuvoje patarėjas ekonomikai Lin Chen į Druskininkus atvyko, norėdamas užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius. Tikimasi, kad oficialaus vizito metu Druskininkuose užmegzti kontaktai ateityje padės geriau plėtoti ekonominius ryšius bei paskatins atvykstamąjį turizmą. Kaip pažymėjo Lin Chen, Kinijos investicijos visame pasaulyje išaugusios ir tolygiai pasiskirsčiusios, o Lietuvos ir Kinijos bendradarbiavimas dar tik pradedamas.

„Druskininkų pasiekimai iš tiesų įspūdingi. Matosi, kad Druskininkų savivaldybės meras kartu su komanda padarė labai daug reikšmingų darbų. Norėčiau, kad Kinijoje daugiau žinotų apie Lietuvą, Druskininkus, apie čia teikiamas aukštos kokybės paslaugas“, – po susitikimo savivaldybėje sakė Lin Chen.

Po susitikimo svečias apžiūrėjo kurorto infrastruktūrą, aplankė svarbiausius miesto objektus, apžiūrėjo parduodamus objektus.

Itin didelį įspūdį svečiui paliko puikiai subalansuotas kurorte teikiamų kokybiškų paslaugų, komforto ir natūralios gamtos suderinimas.

Druskininkų savivaldybėje apsilankęs ir su mero pavaduotoju L. Urmanavičiumi susitikęs Kinijos ambasados Lietuvoje patarėjas ekonomikai Lin Chen tikisi užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

 

Druskininkų savivaldybės informacija