Druskininkų savivaldybė – 2020 m. Lietuvoje vyksiančios 51-osios Tarptautinės fizikos olimpiados organizavimo partnerė

Pirmadienį savivaldybėje organizuotas pasitarimas, kurio metu aptarti 2020 m. Lietuvoje vyksiančios Tarptautinės fizikos olimpiados organizavimo klausimai.

51-oji Tarptautinė fizikos olimpiada 2020 m. liepos 18-26 d. vyks Vilniuje. Renginyje dalyvaus komandos iš viso pasaulio – 90 valstybių. Dalyvių (mokinių) skaičius – 400, vadovų ir stebėtojų – per 300.

A. Plikšnys – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektų vadovas/Rūtos Vitkauskaitės nuotrauka

Olimpiada vyks 9 dienas, vienos iš kurių metu Druskininkuose viešės apie 200 olimpiados dalyvių – aukštųjų mokyklų  fizikos profesorių ir dėstytojų. Su olimpiados organizatoriais – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija – bus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, pagal kurią  Druskininkų savivaldybė įsipareigos bendradarbiauti, organizuojant svečių pažintines ir edukacines programas.

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius džiaugėsi, kad Ministerija Druskininkus pasirinko, kaip miestą, galintį puikiai reprezentuoti Lietuvą: „Šis mumis išreikštas pasitikėjimas yra ir džiaugsmas, ir atsakomybė. Tai bus puiki galimybė pasitikrinti, kaip esame pasirengę priimti didelį kiekį svečių. Kaip žinia, 2021 m. Druskininkuose vyks ir Pasaulio lietuvių žaidynės.“

Druskininkų  savivaldybės informacija