Druskininkų miesto Švč. M. Marijos Škaplierinės parapijai paskirtas klebonas Vaidas Vaišvilas

Penktadienį Druskininkų savivaldybėje lankėsi Druskininkų miesto Švč. M. Marijos Škaplierinės parapijai paskirtas klebonas Vaidas Vaišvilas. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas bei mero pavaduotojas Linas Urmanavičius su kunigais Vaidu Vaišvilu bei Kęstučiu Masevičiumi kalbėjosi apie nuveiktus darbus, būsimus ateities planus, naujas idėjas.

Kunigas V. Vaišvilas liepą Druskininkų Švč. M. Marijos Škaplierinės parapiją priims iš dabartinio kunigo K. Masevičius, dalyvaujant Vilniaus arkivyskupijos kurijos kancleriui kun. Kęstučiui Palikšai ir parapijos tarybos atstovams.

Kunigas V. Vaišvilas 15 metų buvo Vilniaus Gailestingumo šventovės rektoriumi, per šį laikotarpį stipriai prisidėjo prie bendruomenės įsitraukimo, šventovės išgarsinimo, o Vilniaus miestą visame pasaulyje tarp krikščionių išgarsino kaip Gailestingumo miestą. Prieš  6 metus pirmasis visoje Lietuvoje inicijavo sėkmingą bažnyčios veikimą visą parą. Šventovė žmonėms atidaryta visą parą, įdiegta tiesioginė transliacija. Vilniaus Gailestingumo šventovė tarpo tarptautine ir gausiai lankoma šventove, kurią pasiekia piligrimai iš viso pasaulio nuo Aliaskos iki Naujosios Zelandijos. Kunigas apdovanotas Šv. Kristoforo apdovanojimu už nuopelnus Vilniui ir pilietiškumo ugdymą.

„Ateidamas tarnauti į Druskininkus, nuoširdžiai tikiuosi būti priimtas vietos bendruomenės, tapti šiai bendruomenei broliu ir draugu. Noriu, kad miesto bažnyčia taptų traukos centru maldai, kultūrai ir būtų atvira visiems“, – sakė kunigas V. Vaišvilas. 

Meras R. Malinauskas bei mero pavaduotojas L. Urmanavičius su kunigais V. Vaišvilu bei K. Masevičiumi kalbėjosi apie nuveiktus darbus, būsimus ateities planus, naujas idėjas/Rūtos Vitkauskaitės nuotrauka

Druskininkų miesto Švč. M. Marijos Škaplierinės parapijai paskirtas klebonas V. Vaišvilas/Asmeninio archyvo nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija