Dalyvauk konkurse „Rask žalią Druskininkuose ir nusifotografuoki!” ir laimėk puikius prizus!

Kovo 16 d., šeštadienį, atbundančios gamtos ir šv. Patriko dienos proga Druskininkai sportuos ir pramogaus žaliai.

Nusprendėte dalyvauti žaliojoje mankštoje, pasiklausyti žaliojo orkestro arba ragauti žaliojo kokteilio? O gal išėjote pasivaikščioti ir radote žaliai apšviestą pastatą? Įsiamžinkite ir atsiųskite savo nuotraukas iki kovo 22 d. el. paštu: information@druskininkai.lt

Laiške nurodykite savo vardą, telefono numerį ir miestą, kuriame gyvenate.

Nuotraukas patalpinsime Druskininkų Turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) „Facebook“ paskyroje. Trijų geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti puikiais prizais: dovanų kuponu 2 asmenims apsilankymui baseino ir pirčių komplekse UPA Medical SPA centre, Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro „Aqua“ dovanų kuponu vienam asmeniui, vakariene dviem restorane „Toli Toli“.

Laimėtojus paskelbsime TVIC „Facebook“ paskyroje bei informuosime el. paštu.

Reikalavimai nuotraukoms:

Nuotraukos turi būti fotografuotos Druskininkų mieste ir apylinkėse.

Nuotraukos turi būti ne mažesnės kaip 3 megabaitų raiškos, 3456×2345 pikselių.

Nuotraukos gali būti retušuojamos. Konkurso dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateiktos nuotraukos yra originalūs jo kūriniai. Konkurse negali dalyvauti įžeidžiančio ar žeminančio turinio nuotraukos.

Tie, kurie nepamirš nuotraukos pasižymėti savo „Facebook“ paskyroje (#patrikodienadruskininkuose; #zalidruskininkai) bus apdovanoti pagal surinktų „Patinka“ kiekį – trys laimėtojai, kurių nuotraukos surinks daugiausiai „Patinka“, bus apdovanoti Druskininkų „Lynų kelio“ keltuvo bilietais.

Renginio organizatoriai: Druskininkų savivaldybė, Druskininkų kultūros centras, Druskininkų Visuomenės sveikatos biuras, Sveikatinimo ir poilsio centras „Aqua“.

Šv. Patriko dienos proga Druskininkuose rengiamas konkursas „Rask žalią Druskininkuose ir nusifotografuok!“/Asociatyvi nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija