Aptartas pasiruošimas globojančių šeimų festivaliui

Kitąmet Druskininkuose bus surengtas vaikus globojančių šeimų festivalis „Vaikai yra vaikai“, skirtas visos Lietuvos globėjams ir globos centrams – planuojama, kad į festivalį susirinks apie 4 tūkstančius šeimų.

Šiuo renginiu norima paminėti Globėjų dieną, padėkoti visiems globėjams bei atkreipti visuomenės dėmesį į šią svarbią socialinę temą.

Savivaldybės vadovai, administracijos specialistai, Kultūros ir Socialinių paslaugų centrų vadovės nuotoliniame pasitarime su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovais aptarė pasirengimą festivaliui bei aktualius organizacinius klausimus / Edgaro Tamkevičiaus nuotrauka

Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai, Kultūros ir Socialinių paslaugų centrų vadovės nuotoliniame pasitarime su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovais aptarė pasirengimą festivaliui bei aktualius organizacinius klausimus.

Šis festivalis organizuojamas jau ketvirtą kartą. Iki šiol globėjams skirtos šventės buvo organizuotos Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje. Druskininkų savivaldybės specialistai greitu metu susisieks su buvusiais festivalio organizatoriais ir aptars jų patirtis.

Pasitarimo metu nuspręsta, kad festivalis bus organizuojamas kitų metų birželio 29 dieną, jis vyks aerodromo teritorijoje.

„Mūsų tikslas – ne tik svetingai sutikti globėjus iš visos Lietuvos, bet ir pakviesti į šią šventę mūsų bendruomenę bei kurorto svečius, kad globos tema būtų paliesta kuo plačiau. Atėję į šventę, žmonės galės pabendrauti su globos centrų atstovais, globėjais, iš pirmų lūpų išgirsti patirtis, kurios yra nepaprastai svarbios, siekiant išsklaidyti mitus apie globą“, – sako Druskininkų savivaldybės vicemeras Linas Urmanavičius.

Pasiruošimo festivaliui darbai bus tęsiami toliau, artimiausiu metu planuojama organizuoti susitikimą, kuriame bus detaliau aptarti šventės organizavimo klausimai.