Kaip gintaras ledo spalvos erdvėse…

Šeštadienį galerijoje STUDIO susibūrė dailininko, menotyrininko, Druskininkų garbės piliečio Adelberto Nedzelskio kūrybos gerbėjai, bičiuliai ir šeimos nariai. Galerijos parodų organizatorės Daivos Stoncelienės iniciatyva tądien surengta unikali jo kūrybos paroda „Prie medžio“.

 

A. Česnulevičienės žodžiais, A. Nedzelskio medžio darbai švyti lyg gintaras ledo spalvos erdvėse, o darbų autorių norisi vadinti brangakmeniu/ Pauliaus Cikanavičiaus nuotrauka

 

„Praėjęs savaitgalis Druskininkuose turtingas viskuo – motorų gausmu, gyvais žodžiais, eilėmis, spalvomis ir šiluma. Ne tik ta, kuri lauke. Šiluma sklido nuo Adelberto Nedzelskio medžio darbų – intarsijų, kurie šeštadienį buvo pristatytos galerijoje STUDIO. Mūsų, o ir Lietuvos, šviesuolis, garbusis jubiliatas A. Nedzelskis tiesiog įsišėlo – parodos pristatomos viena po kitos! Darbai neleidžia tiesiog prabėgti viena koja, prie jų norisi būti. Man jie sušvytėjo, kaip gintaras ledo spalvos erdvėse, o darbų autorių norisi vadinti brangakmeniu“, – po parodos atidarymo mintimis dalijosi menotyrininkė Aušra Česnulevičienė.

 

A. Nedzelskio sukurtų medžio darbų ekspoziciją galima apžiūrėti galerijoje STUDIO/ Pauliaus Cikanavičiaus nuotrauka

 

O galerijoje STUDIO eksponuojamoje parodoje galima apžiūrėti per 40 metų autoriaus sukurtus darbus. Kaip sakė D. Stoncelienė, tokia jų gausa dar niekada nebuvo eksponuojama ne vienoje parodoje. Paskutinė A. Nedzelskio medžio darbų paroda Druskininkuose buvo surengta 1993 metais.

 

Mano Druskininkai“ informacija