Druskininkuose duris atveria naujo formato „Fujifilm“ fotolaboratorija

„Matydami sėkmingą Fujifilm Wonder Photo Shop koncepcijos plėtrą Europoje ir visame pasaulyje, nusprendėme padėti Fujifilm partneriams įsirengti pirmąją tokio tipo foto laboratoriją Lietuvoje. Jau šį penktadienį ir Druskininkuose, M. K. Čiurlionio g. 63A, duris atvers Raifa Wonder Photo Shop concept by Fujifilm fotolaboratorija. Džiaugiamės, kad mūsų partneriai Lietuvoje yra naujoviški ir modernūs, pasiruošę pakeisti požiūrį į fotolaboratorijas ir tuo pačiu lygiuojasi į partnerius iš didžiųjų Europos šalių (Ispanija, Prancūzija, Vokietija)“, – teigė Giedrius Tradišauskas, UAB Fujifilm Lietuva direktorius.

Kūrybiškai įrengtoje fotolaboratorijoje vartotojai jam patogiu būdu galės atsispausdinti nuotraukas iš bet kurios laikmenos ar tiesiai mobiliojo telefono

Fujifilm primena, kad prieš 15 metų vidutinis vartotojas fiksuodavo tik 70 kadrų per metus. Naudojant išmaniuosius įrenginius, šis skaičius šiandien yra keliasdešimt kartų didesnis, tačiau nuotraukų paieška, atrinkimas ir išsaugojimas yra kur kas sudėtingesni. Todėl naujojo tipo fotolaboratorijos kviečia iš naujo pamilti fotografiją ir džiaugtis nuotraukų spausdinimo procesu. Siekiant supaprastinti nuotraukų perkėlimą, atrinkimą ir užsakymo suformavimą, bus naudojami savitarnos terminalai su specialia Fujifilm programine įranga. Kūrybiškai įrengtoje fotolaboratorijoje vartotojas jam patogiu būdu galės atsispausdinti nuotraukas iš bet kurios laikmenos ar tiesiai iš mobiliojo telefono. „Raifa“ klientai galės atsispausdinti ne tik standartines, bet ir kvadratinio ar momentinės fotografijos formato nuotraukas, didelio formato nuotraukas – iki 30×40 cm, sukurti individualią sveikinimo atvirutę, perkelti nuotrauką ant puodelio ir kitų paviršių. Didelis dėmesys skiriamas ypač populiariai momentinei fotografijai, todėl klientai ras daugumą Fujifilm instax momentinių fotoaparatų, plokštelių bei originalių priedų. Patalpose taip pat bus galima rasti erdvę nuotraukų dekupažui bei visus tam skirtus Fujifilm reikmenis.

Jau šį šeštadienį fotolaboratorijoje bus rengiamas pirmasis dekupažo užsiėmimas, į kurį kviečiami visi @raifafoto „Facebook“ paskyroje užsiregistravę lankytojai. Atidarymo dieną, penktadienį, „Raifa“ fotolaboratorija kvies visus lankytojus išsitraukti mobiliuosus telefonus ir nemokamai atsispausdinti 5 standartines nuotraukas.

Užsakymo Nr. MDR-207-001