„Užgavėnių dūzgių“ dalyviai iš kiemo varė žiemą

Šeštadienį Druskininkų pramogų aikštėje buvo juntamas Užgavėnių šurmulys – dalyvauti smagiame renginyje ir išvaryti žiemą čia susirinko gausus būrys druskininkiečių bei kurorto svečių. Šventės dalyviai buvo pakviesti į Užgavėnių kermošių, ragavo gardžių blynų, vaišinosi karšta arbata. Nuobodžiauti jiems neleido Viečiūnų kapela ir dainininkas Deividas Bastys.

Šiemetė Užgavėnių šventė buvo netradicinė. Prasidėjo viskas nuo „žaliojo“ kilimo ceremonijos, kurią vedė Lietuvos „žvaigždžių“ pasaulio atstovas Tenis Auliukaitis. Pirmą kartą Užgavėnių šventę vedė iššūkį savo vyrams išdrįsusios mesti „aktyvios kovotojos už moterų teises, sveiko ir nelabai maisto tinklaraštininkės“ ponia Kumpė Lašinienė-Lašinė ir ponia Dieta Kanapinienė-Kanapė.

Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras „AQUA “ Pramogų aikštėje įrengė grožio bei sveikos gyvensenos salioną „2019 metų standartas“ ir kvietė sveikatintis ir sportuoti drauge.

Renginyje organizuotos tradicinės orientacinės „Moremonų varžybos“ Pavasario taurei laimėti, kurių dalyviai buvo kviečiami pagaliau išgaudyti visus žiemos demoniūkščius ir parnešti pavasarį.

Šias varžybas laimėjo VSB komanda „Turbo“. Antra vieta atiteko Leipalingio jaunimo komandai „Raketos“, o Jovaišių bendruomenės komanda „Begėdžiai“ tapo 3-osios vietos nugalėtojais.

Šventėje startavo ir naujas gatvės maisto projektas Druskininkuose „Virtuvė „Ant“ gatvės“, kurio visiems dalyviams buvo įteiktos orgaizatorių padėkos. Apdovanojimus atsėmė Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro „AQUA“ restorano „Blynauja“ šefas, Viečiūnų laisvalaikio salės ir bendruomenės kavinės-restorano „Viečiūnų Karčemėlė“ šefė Jolita Miliauskienė, Leipalingio laisvalaikio salės ir bendruomenės restorano „Kanapinio kruopos“ savininkė Asta Čmukienė bei restorano „Blynkiemis“ įkūrėja Marytė Liaukevičienė.

Sporto entuziastai buvo kviečiami šėlti neįprastuose tądien veikusiuose pramoginiuose ir sportiniuose klubuose „Tebūnie šviesa“, kurių šūkis: „Vietoj torto rinkis sportą, vietoj baliaus – klubą gerą“. Šios pramogos dalyviai – Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA grožio bei sveikos gyvensenos salionas „2019 metų standartas“  ir Visuomenės sveikatos biuro sporto klubas „Kieno šluota greitesnė“ – taip pat buvo apdovanoti specialiais prizais.

Renginio dalyviai buvo pakviesti žaisti mini golfą, apsilankyti tire, įsiamžinti prie „Užgavėnių dūzgių“ sienelės, užsukti į kaukių fabrikėlį ir pasigaminti kaukę.

Pirmą kartą organizuotas realybės šou „Žiemašokiai“ taip pat sulaukė didelio susidomėjimo. Atsirado daug norinčių išbandyti jėgas – šokių aikštelėje sušokti 10 skirtingų stilių šokių. Juos vertino garbinga ir pati sau neabejinga komisija.

„Žiemašokių“ nugalėtoja tapo charizmatiškoji Viečiūnų bendruomenės atstovė.

Renginio pabaigoje laukė tradicinė žiemos ir pavasario simbolių dvikova. Kad pagaliau įsigalėjo ponios Dietos Kanapinienės-Kanapės valdžia, balsuodami nusprendė visi žiūrovai ir vijo žiemą šūkiu „Žiema, žiema eik į „Snow Areną“. Laužo liepsnose pradingo ir tradicinė Užgavėnių Morė.

Renginį vainikavo Deivido Basčio koncertas. Žiūrovai buvo pakviesti dainuoti kartu su Deividu ir švęsti pavasarį.

Šeštadienį Druskininkų pramogų aikštėje buvo juntamas Užgavėnių šurmulys – dalyvauti smagiame renginyje ir išvaryti žiemą čia susirinko gausus būrys druskininkiečių bei kurorto svečių/Roberto Kisieliaus, Laimos Rekevičienės ir
Mariaus Dovidausko nuotraukos.

„Mano Druskininkai“ Informacija