„Žibutėje“ – mažojo futbolo turnyras

Lopšelis-darželis „Žibutė“ savo gimtadienį švenčia lapkričio pabaigoje. Ta proga jau kelinti metai organizuojami mažojo futbolo turnyrai Darželio taurei laimėti. Iki šių metų jie buvo rengiami darželio salėje, kurioje sunkiai telpa visi dalyviai ir sirgaliais, o šiemet nuspręsta turnyrą organizuoti kieme, dirbtinės dangos aikštelėje. Kad nesutrukdytų nepalankūs orai, turnyras iš lapkričio perkeltas į spalį. 

 

Šiemet absoliuti sėkmė lydėjo „Ąžuoliuko“ grupę – ir vaikų, ir tėvelių komandos buvo stipriausios/Lopšelio-darželio „Žibutė“ archyvo nuotrauka

 

Taigi spalio 19 d. į darželio stadioną rinkosi „Ąžuoliuko“, „Voveraitės“, „Meškiuko“ ir „Bitelės“ grupių vaikų, tėvelių komandos bei jų sirgaliai. Turnyrui teisėjavo nepriklausomi teisėjai – lopšelio-darželio „Bitutė“ neformaliojo švietimo (kūno kultūros) mokytojas Žilvinas Matijošaitis ir svečias iš Lietuvos futbolo federacijos – techninio departamento vadovas Raimondas Statkevičius. Varžybų eigą prižiūrėjo „Žibutės“ darželio neformaliojo švietimo (kūno kultūros) mokytoja Edita Kibirkštytė ir Kiškiukas Futboliukas (mokytoja Rita Rimkevičiūtė). Muzikinį foną, skatinantį sirgalių emocijas ir žaidėjų azartą, palaikė meninio ugdymo mokytojas Linas Savulionis.

Išsitraukę burtus, komandos žaidė po 2 kėlinukus po 3 min. Porų laimėtojai rungėsi dėl nugalėtojų vardo. Šiemet absoliuti sėkmė lydėjo „Ąžuoliuko“ grupę – ir vaikų, ir tėvelių komandos buvo stipriausios! Sveikiname nugalėtojus ir pažadame, kad, jeigu šiemet gruodį vėl bus organizuojamas respublikinis renginys „Futboliuko Kalėdos“, „Ąžuoliuko“ grupės vaikų komanda jame atstovaus mūsų darželiui. Tikimės, kad tėveliai juos lydės.

Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti prizais. Nugalėtojų komandai taurę perdavė pernykščio turnyro laimėtojai – „Varpelio“ grupės vaikų komandos atstovai. Jie palinkėjo visiems žaisti futbolą ir visada laimėti tik garbingai, sakydami, jog futbolas – tai jėga!

Nuoširdžiausiai dėkojame visiems turnyro dalyviams – vaikams ir jų tėveliams – už azartą, puikią nuotaiką ir garbingą žaidimą, turnyro teisėjams – už atidų ir bekompromisį teisėjavimą. Ačiū sirgaliams, negailėjusiems palaikymo šūksnių ir aplodismentų varžybų metu. Ačiū už renginį, subūrusį darželio bendruomenę ir padovanojusį gerą dozę teigiamų emocijų bei smagaus bendravimo sportinėje veikloje akimirkų.

 

Lopšelio-darželio „Žibutė“ Informacija