Turizmo skverą Kauno gimtadienyje Druskininkai „užliejo“ mineraliniu vandeniu

Tradicijos tęsiamos! Gegužės 17-19 dienomis jau trečią kartą šventės „Kauno Hanzos dienos“ metu M. Valančiaus gatvė tapo Turizmo skveru, kuriame šeimininkavo Lietuvos turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ ir turizmo informacijos centrai iš Druskininkų, Birštono, Marijampolės, Ukmergės, Biržų, Kupiškio, Alytaus, Lazdijų, Šakių, Vilkaviškio, Kauno ir Kauno rajono, Vilniaus, Kaišiadorių, Šiaulių, Jurbarko, Klaipėdos ir Klaipėdos rajono, Palangos, Neringos, Šilutės, Kretingos, Raseinių, Anykščių, Kelmės. Turizmo specialistai šventės lankytojus kvietė dalyvauti loterijose, žaidimuose, degustacijose. Kartu su Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro komanda kurorto turizmo paslaugas pristatyti buvo kviečiami visi Druskininkų pramogų ir verslo atstovai.

Kartu su Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro komanda kurorto turizmo paslaugas pristatyti buvo kviečiami visi Druskininkų pramogų ir verslo atstovai/Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

Šventės lankytojai negailėjo gražių žodžių apie Druskininkų kurortą. Dalis svečių dalinosi įspūdžiais apie ką tik pasibaigusias atostogas Druskininkuose, kiti planavo atvykti į kurorto šventės atidarymą ar tiesiog pailsėti.

Kauno „Hanzos dienos“ sukvietė įvairaus amžiaus žmones, todėl pasimėgauti šventės akimirkomis skubėjo ir vaikai, ir suaugę, ir senjorai. Išskirtinai ryškų Druskininkų kurorto stendą pamatę vaikai skubėjo domėtis Druskininkų vandens parku ir jo siūlomomis nuolaidomis. Puikiu paskatinimu atvykti į Druskininkus tapo „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro Aqua“ atstovės dalinamos specialios akcijos skrajutės. Visą vasarą, pirkdami suaugusiojo arba senjoro apsilankymo vandens pramogų ir pirčių erdvėje bilietą, žmonės, pateikę šią skrajutę, gaus galimybę 2 valandas slidinėti „Snow arenoje“ nemokamai.

O Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) organizuotas žaidimas leido laimėti puikių prizų su Druskininkų miesto atributika.

Viena iš Druskininkų stendo naujovių – Amatų centro „Menų kalvė“ atstovės Ugnės vykdyta akvarelės liejimo edukacija – sudomino ne tik vaikus bet ir suaugusius. Šventės svečiai ne tik galėjo pasigaminti unikalius knygų skirtukus, bet ir įsigyti dailininkės autorinių atvirukų, unikalių ir originalių rankų darbo aksesuarų.

Šventės metu Druskininkų atstovai daugiau kaip 1000 žmonių pavaišino natūraliu mineraliniu vandeniu „Druskininkų Hermis“, kuris yra nuolatinis mūsų renginių partneris.

Turizmo skveras – puiki vieta susiplanuoti keliones po Lietuvą. Beje, kelionių po Lietuvą įprotis stiprėja – pernai su nakvyne keliavo net 1,9 mln. vietinių turistų, o tai net 12,4 proc. daugiau nei 2017 m.

Druskininkų TVIC informacija