Rugpjūtį Druskininkuose užderėjo vestuvių

Vis daugiau susituokti nusprendusių porų santuokos vietą renkasi Druskininkuose. Rugpjūčio mėnesį  Druskininkų savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius įregistravo net 48 santuokas – dešimčia santuokų daugiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį.

Įdomu tai, kad vis daugiau kituose Lietuvos miestuose gyvenančių porų tuokiasi Druskininkuose – rugpjūtį iš kitų miestų ir savivaldybių tuoktis į mūsų kurortą atvyko 28 jaunavedžių poros.

Kaip teigė Druskininkų savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Ramutė Juonienė, rugpjūtis buvo dosnus ir gimimų. Per mėnesį gimė 24 vaikučiai – po 12 mergaičių ir berniukų. Praėjusiais metais per tą patį laikotarpį buvo sudaryta 20 gimimo įrašų.

Tarp rugpjūtį gimusiųjų Druskininkuose – viena pora dvynukų: broliukas Bernardas ir sesutė Koletė.

Tėvai savo atžaloms suteikė ir tradicinių, ir originalių vardų. Berniukai gavo Timo, Isaak Arijaus, Arjun, Dilan vardus, o mergaitės – Orneilos, Koletės, Anastasiya, Cataleya vardus.

Rugpjūtį užregistruotos tik 9 ištuokos. Anapilin iškeliavo 24 Druskininkų savivaldybės gyventojai, iš kurių vyriausiajai buvo 99 metai, o jauniausiam – 26 metai.

Vis daugiau kituose Lietuvos miestuose gyvenančių porų tuokiasi Druskininkuose/Laimos Rekevičienės nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija