Planuojama atnaujinti pėsčiųjų tiltelį per Ratnyčios upę ir jo prieigas

Sausio 9 d. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas-vyriausias architektas Vilius Margelis susitiko su Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktoriaus pavaduotoju Algimantu Degučiu, Alytaus skyriaus vedėju Aliumi Baranausku ir vyriausiąja specialiste Dalia Lungevičiene. Susitikimo metu buvo aptarti druskininkiečiams ir kurorto svečiams svarbaus  objekto – pėsčiųjų tilto per Ratnyčios upę (lenkto tiltelio) ir jo prieigų galimi atnaujinimo sprendiniai.

Susitikimo metu aplankytas Nemuno ir Ratnyčios upių santakoje esantis pėsčiųjų tiltelis ir aptartos jo rekonstrukcijos galimybės išsaugant statinio vertingąsias savybes, sutvarkant aplinką, įrengiant apšvietimą bei tilto prieigas jas pritaikant judėjimo negalią turintiems žmonėms. 2016 metais buvo atlikta minėto tiltelio techninė ekspertizė ir atsižvelgiant į ekspertizės rezultatus, tiltelį būtina kapitaliai renovuoti.

„Šį tiltelį būtina rekonstruoti. Neabejoju, kad surasime tinkamiausius techninius sprendimus, kaip išsaugant jo vertingąsias savybes tiltelį labiau pritaikyti judėjimo problemų turintiems žmonėms,“ – kalbėjo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Susitikimo metu buvo aptarti druskininkiečiams ir kurorto svečiams svarbaus  objekto – pėsčiųjų tilto per Ratnyčios upę (lenkto tiltelio) ir jo prieigų galimi atnaujinimo sprendiniai/Gintarės Varnelienės nuotrauka