Pirmąjame Baltijos taurės etape „Snow Arenoje“ – Druskininkų jaunųjų kalnų slidininkų startai

Trečius metus iš eilės Druskininkų „Snow Arenoje“ surengtos Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) statusą turinčios varžybos – Baltijos taurės pirmasis etapas. Į penkias dienas trukusį renginį susirinko per 250 įvairaus amžiaus sportininkų iš 12 valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos, Čekijos, Didžiosios Britanijos, Rumunijos, Rusijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Uzbekistano ir Kirgizijos.

Pirmąsias tris dienas specialiai paruoštame „Snow Arenos“ šlaite lenktyniavo elito grupių sportininkai, turintys tarptautinio reitingo FIS (Tarptautinės kalnų slidinėjimo federacijos) kodus. Jie kasdien po tris kartus įveikė slalomo rungties trasą, o penktadienį dar išbandė naujovę – paralelinio slalomo varžybas.

Nors daugiausia apdovanojimų, kaip ir ankstesniais metais, iškovojo Latvijos kalnų slidininkai, tuščiomis neliko ir lietuviai, ne kartą kopę ant garbės pakylos: jaunimo, suaugusiųjų bei „Masters“ grupių varžybose.

Tarp lietuvių neliko nepastebėti ir jaunieji druskininkiečiai, kurie varžėsi įvairiose vaikų grupėse. 10 jaunųjų „Snow Arena Racing Team“ – Druskininkų sporto centro komandos kalnų slidininkų varžėsi skirtingose amžiaus grupėse.

Labiausiai nudžiugino Liepa Karlonaitė, kuri pirmąją varžybų dieną užėmė 4-ąją vietą, o paraleliniame slalome iškovojo 3-iąją vietą. Tai vienintelis lietuvių apdovonojimas vaikų grupėse. Džiaugiamės ir visos komandos vaikų pasirodymais savo amžiaus grupėse!

Slalomo varžybose merginų iki 16 m. grupėje Monika Mortūnaitė užėmė 10 vietą, berniukų iki 12 m. grupėje Nojus Liškauskas iškovojo 11, o Nojus Užkuraitis – 18 vietas. Berniukų iki 14 m. grupėje Džiugas Juozaponis ir Tautvydas Pluščiauskas laimėjo 14 vietas, berniukai iki 16 m. grupėje Motiejus Žūkas – 16 vietą.

Tai buvo vienos iš geriausių Lietuvos atstovų vietos kiekvienoje amžiaus grupėje.

Varžybomis „Snow Arenoje“ buvo atidarytas 2017-2018 m. kalnų slidinėjimo sezonas, tai buvo puiki patirtis visiems kalnų slidininkams. Kitame sezone tikimės ne kartą džiaugtis Lietuvos ir ypač jaunųjų druskininkiečių, kalnų slidininkų pasiekimais.

„Mano Druskininkai“ Informacija