Kovo 8-osios proga – „Stiliaus klasės“ dovana druskininkietei

Projekto „Stiliaus klasė“ sumanytoja, įvaizdžio dizainerė Viktorija Koročina džiaugiasi įgyvendinusi savo iniciatyvą ir padovanojusi vienai iš druskininkiečių tinkamai formuojamo įvaizdžio pamokas.

„Šio projekto tikslas – gilinti savo ir Lietuvos moterų žinias, siekiant taisyklingo, harmoningo įvaizdžio. Tokios žinios yra svarbios, nes įvaizdis lemia ne vien tai, kaip mus priima aplinkiniai, bet ir tai, kaip save vertiname patys. Jeigu atrodome gerai, – labiau pasitikime savimi, susilaukiame didesnio pripažinimo, darome aplinkiniams malonų įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad įvaizdžio dizainerės profesija įkvepia keistis ir tobulėti ne tik mane pačią, bet ir daugelį kitų moterų“, – įsitikinusi projekto „Stiliaus klasė“ iniciatorė.

Akcijoje dalyvavusios druskininkietės S. Gaižauskienės įvaizdžio pokyčiai/Roberto Kisieliaus ir asmeninio archyvo nuotraukos

 

 

Su Tarptautine moters diena susieti įvaizdžio pokyčių akciją dizainerė sumanė todėl, kad jai Kovo 8-oji asocijuojasi ne tik su beprasidedančiu pavasariu, bet ir su moters grožiu: „Juk ir moteris pavasarį tarsi pradeda žydėti iš naujo. Todėl ši diena man pasirodė puiki proga padovanoti pokyčių vienai iš Druskininkų moterų. Akcijos dalyvė išrinkta, man paskelbus atranką Facebook paskyroje Druskininkų turgelis“.

Akcijoje dalyvavusi druskininkietė Simona Gaižauskienė (27 m.) patikino, kad „Stiliaus klasės“ projektas jai buvo didelis iššūkis, o likę įspūdžiai – neišdildomi: „Nesitikėjau, kad galiu taip gražiai atrodyti… Pastaruosius pusantrų metų auginu sūnelį, visą savo laiką skiriu jam, šeimai. Jaučiausi gal kiek ir užsisėdėjusi namuose. Todėl norėjosi atitrūkti nuo rutinos, pasinaudoti galimybe ir sužinoti, kokių įvaizdžio pokyčių man siūlytų profesionalai. Viktorija padėjo suprasti, kokios spalvos man dera, paaiškino, kokio modelio drabužius vilkėdama atrodau gražiausiai, parodė, kad tinkamai pasirinkta rankinė ar avalynė gali tapti stilingu akcentu. Taip pat ji patarė, kodėl ir kokių drabužių ar aksesuarų man nevertėtų rinktis, papasakojo apie šiuo metu vyraujančias mados tendencijas, išaiškino daugybę įvairių kitų smulkmenų. Patarimus įsiminiau, jie man bus naudingi ateityje, tokius dalykus svarbu žinoti kiekvienai moteriai. Taip pat esu labai dėkinga makiažo meistrei Gretai Kalėdaitei (GretaKa makeup) ir plaukų stilistei Evelinai Jovaišaitei už surengtą moteriškumo šventę, kurioje pasijutau ledi.“

 

Užsakymo Nr.: MDR-145-001