Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų pedagogai dalyvavo organizacijos įvaizdžio kūrimo mokymuose

Rudeniškai spalvotą šeštadienį Druskininkų vandens parko didžiojoje konferencijų salėje beveik devyniasdešimt druskininkiečių, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vadovų bei pedagogų, dalyvavo nacionalinio projekto „Lyderių laikas 3“ lyderystės iniciatyvų renginyje, kurį vedė populiari ir charizmatiška lektorė Lidija Laurinčiukienė.

 

Druskininkų ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vadovai bei pedagogai dalyvavo nacionalinio projekto „Lyderių laikas 3“ lyderystės iniciatyvų renginyje, kurį vedė lektorė L. Laurinčiukienė/Dianos Brown nuotrauka

 

Susitikimo metu kalbėta apie tai, koks reikšmingas yra kiekvieno pedagogo vaidmuo, kuriant bendrą mokyklos veidą. Lektorė mokė įvairių savimotyvacijos metodų, efektyvesnių tarpusavio bendravimo būdų, konstruktyvesnio problemų sprendimo. Renginio dalyviai su humoro nestokojančia ir pozityvumu trykštančia lektore aptarė kūrybinės komandos siekiamą pokytį – pasitikėjimu grįsto bendradarbiavimo plėtrą Druskininkų mokyklose.

„Savo projektu stengiamės kurti geresnius tarpusavio santykius, skatiname atvirą ir draugišką, dalijimusi paremtą bendravimą. Kalbamės apie tai, kad mokykloje gerai turi jaustis ne tik vaikai, bet ir mokytojai. Tuomet, kai pasitikėsime vieni kitais labiau, ir bendradarbiavimas bus efektyvesnis, ir mokinių pasiekimai tikrai pagerės,“ – sakė projekto koordinatorė Druskininkuose, švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Diana Brown, kuri dėkojo visiems šeštadienį seminare dalyvavusiems pedagogams bei lopšelio-darželio „Žibutė“ komandai, padėjusiai renginį organizuoti.

 

Parengta pagal Druskininkų  savivaldybės informaciją