Druskininkuose – naujas „Tele2“ salonas ir nuolaidos telefonams

Druskininkuose jau veikia naujasis „Tele2“ salonas. Čia klientai gali apžiūrėti gausesnį prekių asortimentą, užsisakyti paslaugas, gauti visą reikiamą informaciją ir pasinaudoti kaip tik dabar taikomomis įspūdingomis nuolaidomis išmaniesiems.

Salonas įsikūrė naujoje, klientams patogioje vietoje – M. K. Čiurlionio g. 103, pastate priešais prekybos centrą „Maxima“. Šviesus ir modernus salonas puikiai pritaikytas klientų poreikiams.

„Pastebime, kad klientai, prieš įsigydami mūsų siūlomas prekes, nori jas išmėginti. Nauja salono koncepcija buvo sukurta, atsižvelgiant į lankytojų norus, lūkesčius ir patogumą“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.

Erdvesnėse patalpose dabar bus galima dar patogiau išbandyti naujausius telefonų modelius, apžiūrėti išmaniuosius aksesuarus, išmėginti belaides ausines, planšetinius ir nešiojamuosius kompiuterius ar užsisakyti paslaugas.

Salone taip pat įrengta speciali klientų aptarnavimo vieta neįgaliesiems. Be to, naujose „Tele2” patalpose dirbs 3 konsultantai – tai padės užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę.

Salono darbo laikas pirmadieniais-penktadieniais nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 15 val. (12-13 val. pietų pertrauka), o sekmadieniais salonas nedirba.

Išmanieji – tik nuo 3 Eur/mėn.

Į saloną verta užsukti ir planuojantiems įsigyti naują telefoną – kaip tik dabar „Tele2“ daugeliui išmaniųjų taiko viliojančius pasiūlymus.

Sumokėjus pradinę 1 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, lengvas ir stilingas išmanusis „Xiaomi Redmi Go“ su bet kuriuo operatoriaus mokėjimo planu kainuos vos 3 Eur/mėn. (kaina ne akcijos metu – 89 Eur).

Mėgstantiems asmenukes rekomenduojama rinktis „Samsung Galaxy A7“, turintį 24 MP priekinę kamerą ir reguliuojamą blykstę, kuri ryškius kadrus užfiksuos net prietemoje. Šis telefono modelis, sumokėjus pradinę 42 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ mokėjimo planu, šiuo metu kainuoja tik 9,87 Eur/mėn. (kaina ne akcijos metu – 349 Eur).

Ypatingas pasiūlymas laukia ir „Huawei“ gerbėjų. 6,21 colio įstrižainės ekraną ir dvigubą galinę kamerą turintis išmanusis „Huawei P Smart (2019)“ sumokėjus pradinę 33 Eur telefono įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo operatoriaus mokėjimo planu, kainuos vos 7,75 Eur/mėn. (kaina ne akcijos metu – 249 Eur).

Tai dar ne viskas – įsigyjant šiuos ir kitus pasiūlyme dalyvaujančius telefonus su neribotų pokalbių ir SMS planais nuo 2 GB – pirmą mėnesį interneto duomenis galėsite naudoti neribotai. Daugiau informacijos sužinosite bet kuriame „Tele2“ salone arba apsilankę internetinėje parduotuvėje: www.tele2.lt

Nuolaidos taikomos nuo kainų, galiojusių ne akcijos metu 2018 m. spalio mėn. Telefonams papildomai taikomas vienkartinis valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių kiekis – riboti.

Salonas įsikūrė naujoje, klientams patogioje vietoje – M. K. Čiurlionio g. 103

Erdvesnėse patalpose galima dar patogiau išbandyti telefonų modelius, apžiūrėti aksesuarus