Druskininkų jaunimo užimtumo centre – ir psichologinio imuniteto stiprinimas

Krizės yra neišvengiamos jauno žmogaus gyvenime. Dažnai jos būna sumažėjusios savivertės, pasitikėjimo savimi ir kitais priežastis. To išvengti mokėmės, Druskininkų jaunimo užimtumo centre kalbėdami su jaunimu atvirai apie tai, kas yra krizė ir kaip su ja kovojama. Lankėmės krizės įveikimo centruose Druskininkų ir Vilniaus savivaldybėse, norėjome susipažintu su įstaigomis, kurios padeda krizių ištiktiems žmonėms.

Jaunimui pristatyta ir viena iš asmeninio tobulėjimo priemonių – Aikido/ Druskininkų jaunimo užimtumo centro archyvo nuotrauka

Jaunuoliams, siekiantiems daugiau, nei tik pažinimo, organizavome poros mėnesių trukmės intensyvius susitikimus su psichologu. Grupė, vedama lektoriaus, gilinosi į savo baimes, išbandė įvairias metodikas, kurias taikant, galima geriau save identifikuoti, dirbti komandoje, reflektuoti išgyvenimus.

Lapkričio mėnesį organizuoti seminarai merginoms ir vaikinams, siekiant aptarti asmeniškesnes situacijas, moteriškumo ir vyriškumo sampratą. Kas yra psichologinė savigyna ir kaip save motyvuoti? Tai vieni iš klausimų, kuriais diskutuota seminaro metu. Norint suteikti ne tik žinių, bet ir praktinių įgūdžių, buvo pristatyta ir viena iš asmeninio tobulėjimo priemonių – Aikido. Pusmetį trukęs projektas baigėsi. Mus džiugina jaunuolių įsitraukimas, aktyvus dalyvavimas ir matomas pokytis – daugiau šypsenų ir pozityvo.

Na, o gruodžio 14 d. 17 val. Druskininkų jaunimo užimtumo centras kviečia jaunimą į šventinį Kalėdų vakarėlį. Laukiame jūsų su gera nuotaika ir noru pasilinksminti!

 

Druskininkų jaunimo užimtumo centro informacija