Druskininkiečiai aukojo stokojantiems labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ metu

Šeštadienį Pramogų aikštėje organizuotos didžiosios miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventės metu Maltos ordino pagalbos tarnybos Druskininkų grupės savanoriai surengė labdaros akciją „Maltiečių sriuba“.

Net šešios miesto įmonės– „Grand SPA Lietuva“, „Velvetti“, „B12“, „Kolonada“, „Sicilia“ ir „Senasis Nemunas“ – dovanojo gardžios įvairių rūšių ir skonių sriubos.

Prie labdaros akcijos prisidėjo ir iš Druskininkų kilusi tinklaraščio „Sezoninė virtuvė“ ir kulinarinių knygų autorė Renata Ničajienė, taip pat pasiūliusi savo virtos sriubos.

Didžiosios miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventės metu Maltos ordino pagalbos tarnybos Druskininkų grupės savanoriai surengė labdaros akciją „Maltiečių sriuba“/Roberto Kisieliaus nuotrauka

 

Akcijos metu suaukota beveik 300 eurų. Druskininkų maltiečiai dėkingi visiems aukojusiems ir prisidėjusiems prie Maltos ordino pagalbos tarnybos Druskininkų grupės savanorių idėjos – visų rūpestis suteiks galimybę išgyventi labiausiai pažeidžiamiems bendruomenės nariams.

Maltos ordino tarybos Druskininkų grupės vadovė Asta Akromaitė džiaugėsi, kad akcijoje aktyviai dalyvavo organizacijos savanoriai, druskininkiečiai ir kurorto svečiai aukojo geranoriškai ir dosniai.

Maltiečių iniciatyvą pasveikinęs Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius padėkojo savanoriams už jų itin naudingą ir reikalingą veiklą, paragino visus bendruomenės narius dalytis gerumu, atjauta ir nuoširdumu ne tik prieš šv. Kalėdas, bet ir visus metus.

 

„Mano Druskininkai“ informacija