Druskininkai pristatyti žinomiausiems reabilitacijos specialistams iš viso pasaulio

Gegužės 1-6 d. Vilniuje buvo organizuotas 21-asis Fizinės medicinos ir reabilitacijos kongresas. Lietuva pirmoji iš naujųjų Europos Sąjungos valstybių iškovojo didžiulę garbę ir atsakomybę surengti prestižinį renginį, skirtą reabilitacijos srityje dirbantiems specialistams.
Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro įrengtame stende Kongreso dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Druskininkais, jie aktyviai domėjosi kurorte teikiamomis paslaugomis. Dažnas stebėjosi neįtikėtina paslaugų koncentracija viename mieste, leidžiančia užtikrinti visos šeimos atostogų poreikius.
Kongreso organizacinio komiteto pirmininkas, Europos fizinės medicinos ir reabilitacijos draugijos (ESPRM) viceprezidentas, prof. dr. (HP) Alvydas Juocevičius, kurio dėka renginys organizuotas Lietuvoje, džiaugėsi, kad kongresas sulaukė didžiulio profesionalų dėmesio. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 1200 dalyvių iš 50 pasaulio šalių.

Dažnas Druskininkų stendo lankytojas stebėjosi neįtikėtina paslaugų koncentracija viename mieste, leidžiančia užtikrinti visos šeimos atostogų poreikius/Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

Druskininkų turizmo ir  verslo informacijos centro informacija