Didžiąsias metų šventes Druskininkai pasitinka ypatingai pasipuošę

Druskininkai šiemet kalėdiniu laikotarpiu druskininkiečius ir kurorto svečius džiugins dar labiau išpuoštomis kurorto erdvėmis. Šventinę nuotaiką kuria ne tik įspūdinga 20 metrų aukščio didžioji Kalėdų eglė, originalių kalėdinių eglučių parkas, prakartėlė su gyvomis avytėmis, bet ir spindintis Muzikinis fontanas ir jo prieigos, pagrindinės M. K. Čiurlionio gatvės, Vilniaus alėjos puošybos elementai.

Jau trečius metus iš eilės Druskininkai prieškalėdiniu laikotarpiu vis atnaujinami, papuošiami naujomis instaliacijomis. „Kasmet papuošiame vis naujas erdves. Šiemet įspūdingos kalėdinės instaliacijos muzikos tema atsirado Muzikiniame parke, Druskonio ežero pakrantę papuošė stebuklingos fėjos, puošiamas ir K. Dineikos sveikatingumo parkas, – pasakojo Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė. – Norėjosi nestandartinių sprendimų, kad Druskininkai taptų tikru Kalėdų miestu, o čia gyvenantys žmonės ir atvykę svečiai galėtų džiaugtis kalėdine nuotaika.“.

Miesto centre, kaip ir pernai, puikuojasi specialiai žiemos šventėms sukurtas išskirtinis kurorto simbolis – trys karūnuotos pušys. Naujais šventiniais papuošimais spindi ir naujasis Parko tiltas, jungiantis senamiestį ir Baltašiškės mikrorajoną.

Druskininkų paslaugų ūkio darbuotojai papuošė ir kitas erdves: Kalėdų eglę prie „Saulės“ mokyklos, „Atgimimo“ mokyklą ir šalia augančius medžius, erdves prie įvažiavimo į miestą, Savivaldybės pastatus ir Vasario 16-osios gatvę, Socialinių paslaugų centro pastatą (Viesiejų g. 17) ir kitas erdves.


   

„Mano Druskininkai“ Informacija

Laimos Rekevičienės ir Roberto Kisieliaus nuotraukos