Centre AQUA – nemokamos plaukimo pamokos mokiniams

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Druskininkų asociacijai laisvalaikio ir sporto klubas „Planas“ vaikų mokymui plaukti projektui jau antri metai skyrė finansavimą. Šiais metai vaikučių mokymui plaukti gauta 10 051 Eur. Druskininkų savivaldybė ir Lazdijų rajono savivaldybė įsipareigojo prisidėti prie projekto vykdymo, apmokėdamos pedagogams dalį darbo užmokesčio, mokinių vežiojimą į plaukimo užsiėmimus. Iš viso Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA mokomi plaukti 204 vaikai, kurie suskirstyti į 17 grupių ir turės 374 valandas plaukimo pamokų.

Jau nuo rugsėjo 11 dienos mokinukai lanko plaukimo užsiėmimus, kurie vyks iki metų pabaigos. Juos plaukti moko 6 kūno kultūros mokytojai. Projekto tikslas kuo daugiau savivaldybės mokinių išmokyti plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens, o taip pat skatinti savivaldybės vaikų fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą ir gerinti jų fizinį pasiruošimą, padėti išsiugdyti gyvybiškai svarbius plaukimo įgūdžius, suteikti saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens žinių, sudaryti sąlygas mokytis plaukti įvairių socialinių sluoksnių ir sportinių gabumų vaikams.

Visi projekte dalyvaujantys vaikai įgis plaukimo įgūdžių 22 val. trukmės programoje, kuriai pasibaigus ir įvertinus rezultatus, jiems bus išduodami pasiekimų pažymėjimai.

Išskirtine galimybe išmokti saugiai elgtis vandenyje bei prie vandens džiaugiasi ir patys vaikai, ir jų tėveliai.

Mokiniai turi  išskirtinę galimybę išmokti saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

 

Parengta pagal Druskininkų savivaldybės informaciją