Bendruomenės iniciatyva – Druskininkų ligoninės Vaikų ligų skyriaus atnaujinimui

Jau artimiausiu metu Druskininkų ligoninės skyriaus aplinka taps dar jaukesnė, spalvingesnė ir joje mažieji ligoniukai jausis jaukiai tarsi namuose. Tuo įsitikinę birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Druskininkų pramogų organizuojamos paramos akcijos iniciatoriai – ligoninės administracija ir Druskininkų judėjimo „Už Druskininkus“ nariai.
Druskininkų ligoninėje dirbti pradėję jauni medikai taip pat nori prisidėti prie Druskininkų gerovės, todėl mielai siūlo savo pagalbą.

Akcija – birželio 1-ąją
Birželio 1-ąją Druskininkų Pramogų aikštėje bus organizuota nemažai įvairių pramogų, dviračių žygis ir koncertas, kuriame išvysime ir žymių žmonių, mielai sutikusių paremti gražią druskininkiečių iniciatyvą.
Visų renginių metu bus galima paaukoti lėšų Druskininkų ligoninės atnaujinimui.
Druskininkai nuolat stebina inovatyviomis idėjomis ir įgyvendintais projektais. Viena iš naujausių iniciatyvų – Druskininkų ligoninės Vaikų ligų skyriaus atnaujinimas.
Telkiamasi kilniam tikslui
Birželio 1-ąją akcijos iniciatoriai kvies bendruomenę susivienyti bendram tikslui ir prisidėti, kad vaikai, patekę į ligoninę trumpesniam ar ilgesniam laikui, pasijaustų tarsi antruose namuose. Mažieji druskininkiečiai, jų tėveliai ir visi miesto svečiai bus kviečiami į Druskininkų Pramogų aikštėje organizuojamą koncertą.

Svarbus visų indėlis
Vienas iš idėjos iniciatorių, Druskininkų ligoninės pavaduotojas medicinai Mantas Jurkonis teigia, kad idėja kilo todėl, kad medikams norėtųsi, kad, susirgę vaikai, būdami ligoninėje, jaustųsi kuo jaukiau, kad aplinka jiems bent šiek tiek primintų namus.
O tam vien valstybės ar savivaldybės rūpesčio neužtenka.
Rėmėjų, bendruomenės lėšos yra svarbus indėlis į ligoninės gerovę. „Juk būtent vaikai – mūsų ateitis, todėl jiems pirmiausia reikia skirti dėmesį, – sako M. Jurkonis. – Labai apsidžiaugėme, kad mūsų iniciatyvą suprato ir palaikė Druskininkų savivaldybės meras ir judėjimo „Už Druskininkus“ lyderis Ričardas Malinauskas.“
„Noriu ne tik kaip meras, bet pirmiausia, kaip bendruomenės narys, judėjimo už Druskininkus vadovas, prisidėti prie šios akcijos. Vaikų skyriaus išlikimo klausimas labai jautrus mūsų bendruomenei, todėl turime ieškoti sprendimų, jo išlaikymui ir paslaugų kokybės gerinimui, visi surėmę pečius.
Mums pavyko prisitraukti jaunų perspektyvių gydytojų, todėl, išgirdęs apie poreikį atnaujinti dar ir patalpas, tikrai imsiuosi iniciatyvos ne tik asmeniškai, judėjimo vardu, bet ir kviečiu prisijungti visą bendruomenę“, – sakė R. Malinauskas, paklaustas apie ligoninės medikų iniciatyvą.

Aplinka taps jaukesnė
Kaip pasakojo vienas iš akcijos iniciatorių M. Jurkonis, už paramos renginio metu surinktas lėšas planuojama atnaujinti Vaikų skyriaus interjerą, rekonstruoti palatas.
Palatos bus ne keturvietės, kaip dabar, o vienvietės. „Norime, kad skyrius atrodytų šiuolaikiškai, moderniai, būtų šviesus ir spalvingas, žaismingas, toks, kuriame gerai jaustųsi vaikai.
Skyriuje turėtų atsirasti žaidimų kampelis, galbūt nedidelė virtuvėlė, bevielis internetas.
Norėtumėme, kad ligoninės erdvės primintų namų aplinką, mažieji ligoniukai, gerai jaustųsi ir greičiau sveiktų, nepatirtų streso dėl niūrios ligoninės aplinkos“, – sakė M. Jurkonis.
Paaukoti bus galima birželio 1-ąją organizuojamų renginių metu. Visų renginio dalyvių laukia smagios pramogos ir koncertai, o tų, kurie prisidės prie paramos akcijos, laikus ir papildomos staigmenos.

Norėdami prisidėti prie paramos iniciatyvos, jau dabar galite pervesti pinigų į specialiai atidarytą Druskininkų ligoninės paramos sąskaitą: VšĮ Druskininkų ligoninė, Įmonės kodas –152114650,AB „Swedbank“, sąskaitos Nr. LT 28 7300 0100 0222 5314

„Mano Druskininkai“
informacija