Aptartos Druskininkų savivaldybės gatvių apšvietimo gerinimo galimybės

Praėjusį ketvirtadienį Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas susitikime su Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoju Rimu Valenta ir vyriausiuoju specialistu Juozu Grigu aptarė galimybes atnaujinti gatvių apšvietimą mieste ir seniūnijose. Susitikime pažymėta, kad Savivaldybė užtikrina efektyvų gatvių ir viešųjų erdvių apšvietimą, tačiau, bėgant laikui, šviestuvai nusidėvi, todėl juos būtina keisti naujais, moderniais, tausojančiais aplinką. Ir miesto, ir seniūnijų apšvietimui kasmet skiriama daug dėmesio, stengiamasi senas, neekonomiškas lempas pakeisti naujomis, ypač rūpinamasi pėsčiųjų perėjų apšvietimu.

Susitikime aptarta, kad, pakeitus senuosius šviestuvus naujais, modernesniais, būtų galima ne tik sutaupyti elektros energijos, bet ir užtikrinti geresnį teritorijų apšvietimą – tai garantuotų dar didesnį saugumą, geresnį matomumą vairuotojams ir pėstiesiems, nauji šviestuvai estetiškai derėtų prie aplinkos.

Susitikimo metu diskutuota, kuriose gatvėse mieste ir seniūnijose labiausiai reikėtų atnaujinti gatvių apšvietimą, nuspręsta surinkti papildomų duomenų ir dar kartą aptarti minėtą klausimą.

Meras R. Malinauskas susitikime su Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoju R. Valenta ir vyriausiuoju specialistu J. Grigu aptarė galimybes atnaujinti gatvių apšvietimą mieste ir seniūnijose/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

 


Pakeitus senuosius šviestuvus naujais, modernesniais, būtų galima ne tik sutaupyti elektros energijos, bet ir užtikrinti geresnį teritorijų apšvietimą – tai garantuotų dar didesnį saugumą, geresnį matomumą vairuotojams ir pėstiesiems, nauji šviestuvai estetiškai derėtų prie aplinkos/Tomo Valavičiaus nuotrauka